.

.

חשמלי מחומם רגל מחממי עבור גברים ונשים רגל משטח חימום הרגליים מחמם חשמלי עם חום מהיר טכנולוגיה, 6 טמפרטורות ו-4 הגדרות שעון על כפות הרגליים/ידיים/גב, רחיץ הביתה במשרד.

חשמלי מחומם רגל מחממי עבור גברים ונשים רגל משטח חימום הרגליים מחמם חשמלי עם חום מהיר טכנולוגיה, 6 טמפרטורות ו-4 הגדרות שעון

ILS 109.80
זמינות
בצורה נגישה

☀️להפוך את הגוף שלך להירגע - להגן על כפות הרגליים מפני נמוך זרימת דם, דלקת פרקים, קר קומות.בנוסף, חשמלי מחומם רגל מתחמם בצורה יעילה יכול להקל על שרירים, כאבים כרוניים, להגביר את זרימת הדם, להירגע, לחמם את הרגליים.לתת לכם חורף חם.מושלם גם עבור מתן יעיל הקלה מתח את הגב, המותניים, הבטן, הכתפיים וכו'. ☀️חימום מהיר - עם חימום מהיר טכנולוגיה, חשמלי מחומם רגל מתחמם מתחיל להתחמם בתוך כמה שניות.צפוף סלילי חימום לתרום באופן שווה לחימום אינטנסיבי.גודל : 16 אינץ 'ו-16 אינץ' עמוק אשר נפגשים מטר גודל של גברים ונשים.זוהי המתנה המושלמת עבור אמא, אבא, את המשפחה ואת החברים. ☀️3 חימום רמות & 2 H אוטומטי לכבות שלנו - חשמלי מחומם רגל מתחמם יש 3 הגדרות חום שונות, הנע בין 40 ל-65℃ (104°F-עד 149 °F). 6 אופציונלי הגדרות חום עם פונקצית טיימר מספק 2 H אוטומטי לכבות (30/60/90/120min).זה חימום pad מגיע עם כיבוי אוטומטי כאשר הטמפרטורה היא מעל 65℃(149°F) או תם, אשר הוא בטוח מאוד באנרגיה. ☀️סופר חמה נוח פלנל - שני הצדדים בנויים על פי אולטרה קטיפתי פלנל זה עמיד במיוחד חם, מספק חום ביצועים, נוחות אולטימטיבית.רק את החלק התחתון עם חימום חוטים ( בטיחות דאגה ) אבל רך ועבה פלנל, כיסוי שומר חום בתוך הפנקס, לגרום לך להרגיש חם. ☀️רחיץ מכונת נתיקה - חשמלי פלנל רגל מתחמם תחת השולחן יכול להיות מנותק, קל ונוח לניקוי.אתה יכול לנתק את כבל לשטוף את כרית החימום על ידי יד או על ידי מכונה על ידי ביצוע את המדריך על מדריך למשתמש.לפני הניקוי, הסר תמיד את תקע החשמל מן השקע הראשון. ☀️הבית/המשרד זמין - לא משנה לשימוש בבית בזמן מנוחה על הכיסא הנוח, הנחת שוכב על המיטה שלך, או עובד במשרד, הרגל שלנו חם יותר משטח חימום-תמיד מתוק שותף, מה שהופך את יום מלא חום ואנרגיה. ☀️לח, יבש חום - מלבד חום יבש, כרית החימום יכול לשמש עבור טיפול חום לח.כדי להשתמש, dab ספוג רטוב או להשתמש בקבוק ספריי להחיל בסדר ערפל על פד ואז במקום לח צד כנגד הגוף.הקפד לא לרסס או לח לשלוט משטח מחבר.גודל : מטר משטח חימום.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם