.

.

הרגל חם יותר - משטח חימום עם חימום מהיר טכנולוגיה, אוטומטי לכבות אולטרה רך פלנל טיפול בחום לעטוף עבור הרגליים. 22 סנטימטר x 20 סנטימטר. אור סגול.

הרגל חם יותר - משטח חימום עם חימום מהיר טכנולוגיה, אוטומטי לכבות אולטרה רך פלנל טיפול בחום לעטוף עבור הרגליים. 22 סנטימטר

ILS 44.98
זמינות
בצורה נגישה

גוף מלא, Relife חיסכון הרגליים מחזור הדם, דלקת פרקים, מזג אוויר קר.זה חשמלי מחומם מתחמם הוא משגיח על כאבי שרירים, כאבים כרוניים, להגביר את זרימת הדם, להירגע התכווצויות להתחמם עבור הגב, הצוואר, הכתפיים, הבטן, המותניים, הידיים והרגליים.חימום מהיר טכנולוגיה - חימום מהיר טכנולוגיה מספק לך חום והקלה על כאב.זה חשמלי רגל מתחמם מתחמם תוך שניות כדי לספק מהר כאב הקלה השרירים הכואבים.זה יכול לעזור כדי להאיץ את תהליך הריפוי של אזורים דלקתיים.מרגיש נוקשות ומתח נמס בעת שימוש אלה טיפולית רגל מתחמם.חיסכון כוח - הכוח הוא רק 95 W, וזה לא לצרוך יותר מידי חשמל גם אתה ues את זה כל יום.סופר - קטיפה רכה - שני הצדדים בנויים מ סופר קטיפה רכה פלנל זה הוא עמיד מאוד וחם.בתוך קטיפה רכה מוסיף יוצאת דופן נחמה הרגליים.את פלנל רך כיסוי שומר חום בתוך הפנקס, שיהיה לך חם. 3 חימום הגדרות אוטומטי לכבות. את התחממות משטח שיש אוטומטי כיבוי תכונה, אז זה נכבה באופן אוטומטי לאחר 2 שעות.תכונה זו נוחה מאפשרת לך להירגע עם שלך מחוממת הרגל חם יותר ללא חשש של התחממות יתר.חומר : סופר קטיפה רכה פלנל.גודל : 20 x 22 ס " מ, 10 מטר כבל ארוך במיוחד.אספקת חשמל : AC 120 V.באמצעות זמן : 2 שעות אוטומטי כבוי. 3 הגדרה : נמוך לרפואה שלום.חשמלי הרגל חם-מיועד חם רגליים קרות.זה רגליים קרות חם יכול להציל את "רגליים קרות" מ מחזור הדם, דלקת פרקים, במזג אוויר קר, להפוך את הגוף שלך להירגע.הוא משגיח על כאבי שרירים, כאבים כרוניים, להגביר את זרימת הדם, להירגע התכווצויות.אם אתה צריך,חשמלי מחומם רגל מתחמם גם יכול להתחמם על הגב,הכתפיים,הבטן,המותניים,הידיים והרגליים.את מחוממת רגל מתחמם pad יש אוטומטי כיבוי תכונה, אז זה נכבה באופן אוטומטי לאחר 2 שעות.תכונה זו נוחה מאפשרת לך להירגע עם שלך מחוממת הרגל חם יותר ללא חשש של התחממות יתר.רק כפתור יכול לעבור בחופשיות בין "Low,Mid,Hi"הגדרות.מאוד פשוט לשימוש. 10. רגליים ארוכות במיוחד כבל החשמל מאפשר לך להשתמש כרית החימום איפה שאתם רוצים.מכונת רחיץ טיפול קל.מיקרו קטיפה סיבים מציעים נוחות מרבית.חומר : סופר קטיפה רכה flannel Size : 20 x 22 ס " מ, 10 מטר תוספת זמן Cord Power אספקה : AC 120 VUsing זמן : 2 שעות ההפעלה האוטומטית-off3 הגדרה : נמוך לרפואה שלום.אם הרגליים שלך לא להתחמם התכווצויות שרירים לעיתים קרובות בצע, במיוחד בלילה, זה רגליים קרות חם יכול להציל את "רגליים קרות" מ מחזור הדם, דלקת פרקים, במזג אוויר קר, להפוך את הגוף שלך להירגע.אם זה בשבילך או בשביל ההורים שלך, זה בהחלט בחירה טובה.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם