.

.

אום-POS קופה מגירת הכסף + הרכבה בסוגריים מתחת לדלפק ההתקנה. מובנה כבל כדי להתחבר למדפסת. תואם עם מרובעים [קבלה מדפסת נדרש](מדפסת מונע)

אום-POS קופה מגירת הכסף + הרכבה בסוגריים מתחת לדלפק ההתקנה. מובנה כבל כדי להתחבר למדפסת. תואם עם מרובעים [קבלה מדפסת נדרש](מדפסת

ILS 187.49
זמינות
בצורה נגישה

לא USB הקופה!לשימוש עם הריבוע, אתה חייב לקבל קבלה מדפסת!מגירת מזומנים מתחבר קבלה המדפסת באמצעות RJ12 בכבלים (כלול).החבילה כוללת : אום-100 מגירת מזומנים, 2 הרכבה בסוגריים, ברגים, קידוח גיליון, והוראות. 2. שנה אחריות מלאה, כל החיים תמיכה טכנית, מ אום-POS.כבלים מובנה (RJ11/RJ12) להתחבר כל קבלה מדפסת אוטומטי מגירת פתיחה.הקופה נפתחת עם מפתח, או אוטומטי אם מחובר קבלה המדפסת. 5 ביל חריצים, 5 מטבע חריצים. 2 מפתחות כלולים.נשלף ביל מטבע מגש.מידות : 16" x 16.5" x 4" אינץ'.בניית פלדה.כדי לרכוש את ריבוע תואם קבלה המדפסת, כמו גם, חיפוש B01 KIZ7 AFE.כדי לרכוש את המגירה ללא סוגריים, חיפוש B00 LRQ9 UEI.אום-POS הכבדות הקופה מגירה עם מובנה כבל לחיבור כל קבלה המדפסת.כולל גם סט של 2 בסוגריים מתכת להרכבה מתחת לדלפק.לשימוש עם הריבוע, אתה חייב לקבל קבלה מדפסת! (מגירת מזומנים מתחבר קבלת מדפסת) אום-POS הכבדות הקופה הקופה עבור מערכות קופה וקמעוני לקופה.תואם עם Intuit Quickbooks וכל מערכות קופה (מתחבר קבלת מדפסת) כדי להשתמש עם הריבוע, אתה חייב לקבל קבלה מדפסת! (מגירת מזומנים מתחבר קבלת מדפסת).

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם