.

.

חרס 12 פיסת מחבתות שנקבעו על ידי Glavers - שירות 4, עגול לבן מבריק כלים - תוצרת פורטוגל-High-End איכות. כולל 4 צלחות 4 צלחות סלט, ו-4 קערות.

חרס 12 פיסת מחבתות שנקבעו על ידי Glavers - שירות 4, עגול לבן מבריק כלים - תוצרת פורטוגל-High-End איכות. כולל 4 צלחות 4 צלחות

ILS 110.97
זמינות
בצורה נגישה

יפה & אלגנטי : לשדרג את אורח החיים שלנו מפוארים 12-פיסת מחבתות להגדיר – זה מחבתות להגדיר מבנה של חרס הוא מעודן ואלגנטי.במיוחד שלה אופנתיים לבן מבריק עם צבע כהה חשופים הקצוות שלנו נותן אסטוריה מחבתות אוסף אומן איכות.זה מדהים מחבתות להגדיר יצהיר הצהרה על השולחן.איכות פרימיום : תוצרת פורטוגל, להשקיע פרמיה באיכות גבוהה סט מחבתות.באיכות גבוהה ייחודי חרס - מה שהופך אותו עמיד יותר בפני סדקים, כתמים או שריטות.רעיל & בטוח : אלה לבן מבריק את הכלים לקבוע, שירות 4 הוא ללא BPA, פתלטים, וגומי.12 יח צלחת להגדיר ניתן להשתמש במקפיא. הוא תנור בטוח עד 220 מעלות.בזמן המנות בטוח מיקרוגל, הם עשויים להיות חמים.לטפל בזהירות.זה גם ניקוי במדיח כלים, המאפשר לך לחסוך זמן וכסף.מידות : שלנו 4 אנשים כלים להגדיר מידות ב, ה "ערב-10.75" סלט צלחת-9.5" קערת המרק 5.75" ו 2.75" קיבולת גבוהה 16.5 גרם.זה עמיד אוסף משמעותי במשקל אך גודלו הקומפקטי, מה שהופך את זה קל, גבוה בנוסף היומיום שלך, שולחן.חנוכת בית הפתעה : זה מפוארים אור לבן שנהב סט צלחת יפה מתנת חנוכת עבור יקיריכם.להפתיע את החברים שלך עם המעשי, אלגנטי מחבתות להגדיר שהם יכולים להשתמש בו בכל יום, ואתה יכול להיות בטוח כדי לנצח את ההערכה שלהם.נהדר עבור מתנות לחג!.צבע : לבן.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם