.

.

איפור פריימר, בסיס פריימר צעד אחד צבע תיקון, פריימר, בסיס, לחות איפור הבסיס עבור עור אדמדם, שמנוני, עור משולב. 1.01 fl oz(ירוק)

איפור פריימר, בסיס פריימר צעד אחד צבע תיקון, פריימר, בסיס, לחות איפור הבסיס עבור עור אדמדם, שמנוני, עור משולב. 1.01 fl oz(ירוק)

ILS 20.25
זמינות
בצורה נגישה

✔️יסוד פריימר לא כמו אחרים : ספר זה הוא נהדר עבור העור שלך, זה עוזר למזער את הנקבוביות, להאיר את גוון העור שלך.פריימר מלחלח את העור תוך שמירה על האיפור לאורך כל היום.תגיד ביי-ביי כדי נקבוביות עור עמום.ליהנות גימור חלק עם פריימר. ✔️צעד אחד, משולש פעולה : עם Rikivt צבע תיקון פנים פריימר, אתה תקבל משולש פעולה התגלגל לתוך אחד.ראשית, זה יכול לבודד ביעילות איפור, אוויר מלוכלך, תיקון העור.שנית, זה עושה את העור אפילו שקוף, עוזב בסיס איפור טבעי, ללא רבב.שלישית, זה יכול לשפר את העור ולהחליק את העור. ✔️יעיל תיקון צבע : העור פריימר קרבות נגד מספר סוגים של לא רצויים, שינוי צבע העור בבת אחת.ירוק הנוסחה מפחית אדמומיות בזמן סגול הנוסחה מאיר משעמם, כהה עור צהוב. ✔️לא רק לעצב, אלא גם חסימת השמש : אור כחול הוא נמצא בכל מקום בחיי היומיום שלנו, במיוחד מכשירים אלקטרוניים כגון מחשבים, טלוויזיות, טלפונים חכמים, i Pads, וכו'.זה יכול בקלות לחדור את העור, לגרום נזק לעור, משפיע על גוון העור.תיקון ו הברקה פריימר מספק הגנה על העור שלך מפני מזיקים ריי. ✔️לשמור על האיפור לאורך : הנוסחה החדשה מכין שלנו פריימר משיי.מושלם פריימר הנוסחה יכול להיות נספג בקלות, יוצר משטח חלק על יסוד, ומבטיח לאורך זמן של האיפור שלך.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם