.

.

שרוף Blindspot המראה מוגן על ידי הצגת החברה - יותר בטוח ליין שינויים, Frameless HD זכוכית קמורה, בצורה חלקה המתאר את המכונית המראה בצד, התקנה קלה (80x45mm) (2Pack)

שרוף Blindspot המראה מוגן על ידי הצגת החברה - יותר בטוח ליין שינויים, Frameless HD זכוכית קמורה, בצורה חלקה המתאר את המכונית

ILS 19.43
זמינות
בצורה נגישה

✅【נועד עם המכונית שלך אסתטיקה בראש】- המכונית שלך נראית חשובה לנו.תכננו את שרוף כדי להתאים בצורה מושלמת על רוב כלי הרכב מראות צד (כי הם לא לגמרי מעוגל).שימו לב איך זה בזהירות מיושר עם הצד הראי להסתכל בצורה חלקה המקורי.לא יותר מגושם ולא עגולה כתם עיוור מראות. ✅【יותר בטוח ליין שינויים, נקודה】- לא עוד 2 ניחושים ואין ספור הראש פונה בעת החלפת נתיבים.תוכל להציג את כל ליין שלך על ימין ועל שמאל.זה העיקרון הבסיסי של בעל המראה הכתם העיוור. ✅【3 M הכבדות דבק התקנה קלה】- שלנו דבק 3 M מובטח לטווח הארוך.דרך כל קשה terrains מזג אוויר גשום; את שרוף הוא שם כדי להישאר - אנחנו משתמשים בעצמנו!כדי להתקין : 1) למצוא את הזווית הטובה ביותר עבור המראה שלך 2) מקלפים ומדביקים 3) ליהנות יותר בטוח נוהג. ✅【FRAMELESS, אמיתי זכוכית】- סילקנו את מגושם מסגרת פלסטיק; ו שרוף עשוי זכוכית אמיתית (לעומת פלסטיק זול) חדות מבהיר כי לא ידהה. ✅【מתכווננת בסיס】- בקלות את הזווית שלך שרוף אופטימלית נוף באמצעות מתנדנד מתכווננת בסיס.Re-designed המראה הכתם העיוור הזה שומר על שלמות את עיצוב הרכב.יותר בטוח ליין שינויים, על ידי הצגת העיוור שלך באופן מיידי מבלי לסובב את הראש.לגזור מפחיד שני ניחושים בעת החלפת נתיבים.אנו מבטיחים את זה מראה לסייע שינויים ליין או את הכסף שלך בחזרה!זה מדהים שרוף צורה תוכנן כך שיתאים לרוב מראות צד בשל ההתקנה שלה צדדיות.לפני התקנת, למצוא את הטוב ביותר fitment זווית או להציג את הגלריה שלנו לרעיונות!את זווית רחבה גם מסייע לרסן חניה! 80x45mm.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם